Wyniki II-ego castingu do Miss Warmii i Mazur 2014

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę 19-go lutego 2014 roku w Auli Teatralnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego odbył się ostatni casting w Olsztynie do konkursu Miss Warmii i Mazur 2014. Spośród przybyłych dziewcząt wybranych zostało 20 półfinalistek.

Kandydatki walczyły o miejsca w dwóch kategoriach: nastolatek i dorosłych. Uczestniczki przybyły nie tylko z Olsztyna i okolic, ale również z Ostródy, Giżycka, Ornety, Szczytna, Bartoszyc i Elbląga.
Dziewczyny, które zakwalifikowały się do kolejnego etapu konkursu, zaprezentują się podczas półfinału, który odbędzie się 23 marca 2014 roku w Olsztynie.
Wszystkim półfinalistkom serdecznie gratulujemy oraz życzymy powodzenia!

Kandydatki, które zakwalifikowały się do półfinału:
Miss Nastolatek Warmii i Mazur 2014: Aleksandra Certa, Nikola Bartosiewicz, Agnieszka Misiewicz, Marta Piatczyc, Dominika Misiurek, Ada Sosnowska, Sylwia Firlej, Laura Gabriela Brzezińska.
Miss Warmii i Mazur 2014: Karolina Ewa Dziadak, Dajana Kalinowska, Natalia Ciechanowicz, Patrycja Daszkiewicz, Alicja Oryl, Izabella Krzan, Aleksandra Mandryk, Sylwia Klonowska, Klaudia Szydłowska, Paulina Ferenc, Paula Dębniak, Sara Dorosz.

Fot. Emka Studio. 

Ostatnio zmieniany czwartek, 20 luty 2014 17:46