Taniec Współczesny & Broadway Jazz

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy na Spotkanie Organizacyjne osoby chcące zapisać się na nowe zajęcia taneczne w BDK, które ruszają już po Nowym Roku!

Spotkanie odbędzie się na sali widowiskowej z tancerką i choreografem- Aleksandrą Krawczyk 14 stycznia (środa) o godzinie 17:00

Aleksandra Krawczyk

Przygodę z tańcem rozpoczęła już jako dziecko trenując taniec towarzyski, disco dance i hip hop. Z techniką tańca współczesnego jak i jazzowego spotkała się w 2006 roku. Od tamtej pory regularnie uczęszczała na warsztaty i lekcje z tych właśnie technik. Rok później podczas pracy w spektaklu profilaktycznym poznała termin teatr tańca i odnalazła w nim swoją pasję. Współpracowała z Bożeną Eltermann (teatr Cynada), Agnieszką Kołodyńska- Iglesias (Teatr Porywacze Ciał) oraz z choreografami i artystami tj: Eliza Hołubowska, Paweł Michno, Anna Piotrowska, Basia Raduszkiewicz i Julia Marcell. Tancerka i choreograf musicalu Metro organizowanego przez PSM w Olsztynie. Współzałożycielka Sztabu Twórczego oraz tancerka i choreograf spektaklu (Nie)pokój Studenckiego Teatru Tańca Morpho (UWM). W 2012 roku wyjechała do Londynu gdzie nawiązała współpracę z Dark Soul Dance Theatre co zaowocowało min. Projektem Anna oraz spektaklem We Bring the Breed vol 1 i 2.