Volkswagen dachował na polu uprawnym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W środę, (16.08.17r., ok. 17:30), na drodze W592, na trasie pomiędzy miejscowościami Łabędnik - Drawa, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 48 –letnia kobieta jadąca Oplem, nie upewniła się czy może bezpiecznie wyprzedzić inny samochód i zajechała drogę kierującemu Volkswagenem. Na wskutek zdarzenia VW dachował na polu uprawnym.

Zdarzenie drogowe, do którego doszło wczoraj (16.08.17r., ok. 17:30), na drodze W592, było kolizją drogową. O dużym szczęściu może mówić 26 – letni kierowca VW i jego pasażerka, którym nic się nie stało w trakcie, gdy samochód, którym jechali dachował na polu uprawnym. Policjantki z bartoszyckiej drogówki, które interweniowały w tej sprawie ustaliły, że 3 auta jechały z kierunku Bartoszyc w stronę Kętrzyna.

 

Nieustalony kierujący samochodem, który jechał jako pierwszy miał zahamować, kobieta jadąca za nim, chcąc uniknąć zderzenia, zaczęła go omijać, jednak nie upewniła się czy może bezpiecznie wykonać ten manewr i zajechała drogę kierującemu VW, który był w trakcie wyprzedzania. Kierujący VW zjechał na lewe pobocze, po czym stracił panowanie nad autem, które przejechało w poprzek drogi i dachowało na polu po prawej stronie drogi. 48 – latka kierująca Oplem, przyznała, że z jej winy doszło do tego zdarzenia w związku z tym ukarano ją mandatem za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Ostatnio zmieniany czwartek, 24 sierpień 2017 11:05