Bezledy - Gruzin próbował przechytrzyć funkcjonariuszy Straży Granicznej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzisiaj funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach zatrzymali podrobione na wzór oryginalnego gruzińskie prawo jazdy. Dokument przedstawił do kontroli granicznej 28-letni mężczyzna.

Obywatel Gruzji kierujący samochodem osobowym marki Dodge stawił się do odprawy granicznej na kierunku wjazdowym do Polski. Podejrzenie funkcjonariusza Straży Granicznej wzbudziło prawo jazdy, które mężczyzna przedstawił do kontroli. Dokument nie posiadał wielu zabezpieczeń i został wykonany na drukarce atramentowej. Szczegółowa analiza potwierdziła, że prawo jazdy Gruzina zostało podrobione na wzór oryginalnego. Podróżny przyznał się, że posłużył się fałszywym blankietem i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze w wymiarze 6-miesięcy pozbawienia wolności na okres próby 2 lat. Ponadto 28-latek za popełnione przestępstwo, musi zapłacić karę grzywny w wysokości 1 200 zł.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany wtorek, 04 grudzień 2018 08:40