Nieletni i jego 18 – letni kolega zatrzymani za posiada narkotyków

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci interweniowali wobec grupy 6 osób spędzających czas na klatce schodowej. W śród nich było dwoje nieletnich. 16 latek i jego 18 – letni kolega mieli przy sobie woreczki strunowe z białym proszkiem i suszem roślinnym, substancje te okazały się amfetaminą i marihuaną. Sprawą 16 – latka zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. 18 – latek już usłyszał zarzut posiadania zabronionych substancji, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek, (11.12.18r.), po 20 – tej policjanci z bartoszyckiej prewencji zauważyli grupę 6 młodych osób stojących na klatce schodowej w jednym z miejskich bloków. Dwie osoby, które na klatce schodowej spędzały wolny czas miały przy sobie narkotyki. Przy 16 – latku ujawniono niewielkie ilości białego proszku, który okazał się amfetaminą i ponad 5 gramów suszu roślinnego. Susz również został sprawdzony testerem, to marihuana. 18 – latek też miał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Sprawą nieletniego mieszkańca Bartoszyc zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich. 18 – latek z Bartoszyc wczoraj, (12.12.18r.) usłyszał zarzut posiadania zabronionych substancji i odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 grudzień 2018 12:14