Weszła na drogę wprost przed jadące auto

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Potrącona 58 – letnia kobieta trafiła do szpitala. Szczęśliwie nie odniosła poważnych obrażeń. Kobietę potrącił mężczyzna jadący skodą. Według wstępnych ustaleń policjantów 58 – latka weszła na drogę w miejscu niedozwolonym wprost pod koła jadącego auta. Zdarzenie to było kolizją drogową, za spowodowanie której, w postępowaniu przed sądem grozi kara grzywny w kwocie do 5 tys. zł.

Wczoraj, (6.01.20 r.), po 16 – tej na ul. Witosa w Bartoszycach kierujący skodą potrącił 58 – letnią kobietę, która trafiła do szpitala. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że kobieta chciała przejść przez drogę w miejscu do tego nieprzeznaczonym i weszła na drogę wprost pod jadące auto. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Po kilku godzinach okazało się, że kobieta nie odniosła poważnych obrażeń, a zdarzenie to było kolizją drogową.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany środa, 08 styczeń 2020 18:01