Niebezpieczna kolizja drogowa na ul. Bema

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji drogowej, mowa o 60 – latku kierującym hyundaiem, który zderzył się z 32 – latkiem jadącym audi. Pasażerka audi doznała urazu głowy i trafiła do szpitala. Jej obrażenia okazały się nie groźne. 60 – latek odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym – kolizję.

W piątek 24 stycznia br., przed 18 – tą na ul. Bema w Bartoszycach doszło do kolizji drogowej. Zderzyły się tam audi z hyundaiem. Policjanci ustalili, że 60 – latek kierujący hyundaiem skręcał w lewo z ul. Bema w ul. Sikorskiego i najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu z przeciwka mężczyźnie kierującemu audi. Pasażerka audi doznała urazu głowy i została przewieziona do szpitala, szczęśliwie jej obrażenia nie są poważne. Obaj kierujący byli trzeźwi. Za wykroczenie spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym – kolizję, w postępowaniu przed sądem grozi kara grzywny w kwocie do 5 tys. zł.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339