Wypadek drogowy z udziałem dwóch osobówek

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, w którym brało udział 5 osób. Do zdarzenia doszło na drodze W 592 w miejscowości Łabędnik, zderzyły się tam dwie osobówki. Do zdarzenia doszło w trakcie manewru wyprzedzania audi przez dacię. Kierujący audi będąc wyprzedzanym skręcił w lewo, dacia uderzyła w jego bok i wypadła z drogi do rowu. Dwie osoby podróżujące audi trafiły do szpitala. Jedna z nich ma poważne obrażenia. Dochodzenie pomoże w wyjaśnieniu wszelkich okoliczności tego wypadku.

Wczoraj, (11.02.20 r.), około 14:30 na drodze W592 w miejscowości Łabędnik doszło do wypadku drogowego. Zderzyły się tam audi z dacią. Obaj kierujący jechali w kierunku Bartoszyc. Policjanci ustalili, że gdy 37 – latek kierujący dacią wyprzedzał audi, kierujący nią 63 – latek skręcił w lewo w drogę gruntową. Na wskutek uderzenia dacia wypadła z drogi i przewróciła się w rowie. W zdarzeniu brało udział łącznie 5 osób. 3 jechały audi, 2 dacią. Dwie osoby jadące audi trafiły do szpitala, jedna z nich ma poważne obrażenia.

Policjanci wykonali oględziny miejsca wypadku drogowego, zabezpieczyli oba auta na parkingu strzeżonym. To, który mężczyzna jest winny temu zdarzeniu wyjaśni dochodzenie.

Ostatnio zmieniany czwartek, 12 marzec 2020 17:17