Bartoszyce. Bisztynek. Badają okoliczności potrącenia dwóch pieszych

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Policjanci ustalają kto i w jakim stopniu przyczynił się do wypadku drogowego w Troszkowie koło Bisztynka. Kierowca audi nie zauważył dwóch kobiet ubranych na czarno, idących prawą stroną jezdni z kościoła i jedną z nich potrącił lusterkiem pojazdu. Potrącona 75 latka trafiła do szpitala ze złamaną ręką i urazem głowy. Do szpitala, z ogólnymi potłuczeniami, przewieziono również 59 – latkę, która wywróciła się razem z 75 - latką.
W piątek około godziny 16.30 w Troszkowie na drodze K 57 kierujący audi 80 prawdopodobnie w wyniku niezachowania ostrożności potrącił lusterkiem pojazdu 75 letnią mieszkankę tej miejscowości. W wyniku uderzenia przewróciła się również idąca obok niej 59 letnia kobieta. 75 latka ze złamaną ręką i potłuczeniami głowy została przewieziona do szpitala w Biskupcu. 59 letnia kobieta z ogólnymi potłuczeniami trafiła do bartoszyckiego szpitala.
Jak wstępnie ustalili policjanci, kobiety ubrane w czarno szarą odzież wracały z kościoła idąc prawą stroną jezdni. Kierowca audi prawdopodobnie nie zauważył pieszych i potrącił je.  Policjanci zebrali niezbędne ślady, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli pojazd na parkingu strzeżonym. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Teraz policjanci ustalają okoliczności tego wypadku. W zależności od ustaleń będzie wiadomo kto i w jakim stopniu przyczynił się do jego zaistnienia.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339