• 24 czerwiec 2014
  • 12749

Wielkie ściganie na torze w Falczewie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielę 22 czerwca na torze w Falczewie odbyła się 5. runda Mistrzostw Strefy Północnej w Motocrossie, której organizatorem był Klub Motocyklowy "WIRAŻ" Bartoszyce. Dopisała zarówno frekwencja jak i pogoda. Kibice mogli podziwiać niemal setkę zawodników z naszego regionu, nie zabrakło również gości z Rosji.

Klub Motocyklowy "WIRAŻ" kolejny raz stanął na wysokości zadania organizując kolejny rok z rzędu widowiskową imprezę na torze w Falczewie. W zawodach wzięła udział niemal setka zawodników, pojawili się również goście z Rosji. Najlepiej na torze spisali się reprezentanci z Motoklubu Olsztyn oraz Moto Klubu Lidzbark Warmiński. Wśród zawodników "Wirażu" w klasie MX Mastert 15. miejsce zajął Piotr Giczewski, Kamil Szutowicz w klasie MX2Junior był 7. natomiast w klasie MX75 Cezary Lasota w generalce uplasował się na 19. miejscu.

 

Wyniki

MX1C

1 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno Honda 50 44 94

2 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno KTM 38 50 88

3 Maxim Yakovenko Rosja 44 38 82

................................................

4 Tomasz Lango Motoklub Orneta 40 40 80

5 Kamil Maczukin WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB KTM 36 36 72

9 Dawid Holliński MK Lidzbark Warmiński Honda 32 33 65

10 Rafał Siekacz WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB Yamaha 31 32 63

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno 376

2 Kamil Maczukin WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 312

3 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 300

..............................................................................

6 Dawid Holliński MK Lidzbark Warmiński 250

9 Tomasz Lango Motoklub Orneta 180

12 Wojciech Rossochacki MK Lidzbark Warmiński 136

13 Rafał Siekacz WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 124

14 Patryk Alchimowicz MK Lidzbark Warmiński 119

17 Paweł Sekuła Motoklub Olsztyn 74

MX2C

1 Adrian Marciniak MKS Nekla KTM 50 40 90

2 Alex Bogdan Rosja Kawasaki 44 44 88

3 Kacper Krajewski Gdańsk AutoMotoKlub Honda 35 50 85

...................................................

5 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg Suzuki 40 34 74

6 Krzysztof Morawski WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 34 36 70

8 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg Suzuki 36 31 67

11 Jarosław Narwojsz KM Giżycko KTM 30 30 60

12 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 29 29 58

13 Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 28 28 56

14 Bartosz Drozd MK Lidzbark Warmiński Yamaha 24 27 51

16 Łukasz Baranowski MK Lidzbark Warmiński Honda 26 24 50

18 Szymon Syryca KM Giżycko 22 25 47

20 Robert Mroczek MK Lidzbark Warmiński Honda 20 23 43

Klasyfikacja generalna

1 Adrian Marciniak MKS Nekla 413

2 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg 409

3 Kacper Krajewski Gdański AutoMotoKlub 349

................................................................

5 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg 300

9 Łukasz Baranowski MK Lidzbark Warmiński 203

13 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg 164

17 Kamil Briszke PKS Korona Elbląg 156

18 Marek Niepiekło MK Lidzbark Warmiński 144

22 Krzysztof Morawski WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB 129

29 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 98

31 Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 95

32 Marcin Samet PKS Korona Elbląg 91

36 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn 81

43 Jarosław Narwojsz KM Giżycko 60

44 Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg 58

46 Bartosz Drozd MK Lidzbark Warmiński 51

49 Szymon Syryca KM Giżycko 47

50 Łukasz Grodowski Motoklub Orneta 46

52 Robert Mroczek MK Lidzbark Warmiński 43

53 Marek Salomon PKS Korona Elbląg 43

56 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 36

59 Krzysztof Milewski PKS Korona Elbląg 25

MX Open

1 Bartosz Sawczuk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Honda POLTAREX ZEM RACING TEAM 50 50 100

2 Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok 44 44 88

3 Sebastian Kuncicki KKM Kwidzyn Honda 40 40 80

.....................................................................

5 Sebastian Budny AMK Drwęca Ostróda Yamaha 36 36 72

Klasyfikacja generalna

1 Sebastian Kuncicki KKM Kwidzyn 378

2 Bartosz Nowacki WKM Więcbork 350

3 Bartosz Sawczuk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX ZEM RACING TEAM 343

10 Sebastian Budny AMK Drwęca Ostróda 105

19 Igor Dylak KM Giżycko 67

MX B

1 Marcin Szczepański MK Lidzbark Warmiński KTM 50 50 100

2 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 44 40 84

3 Dawid Krysik Motoklub Orneta Suzuki 38 44 82

..............................................

7 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 35 34 69

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Szczepański MK Lidzbark Warmiński 400

2 Dawid Krysik Motoklub Orneta 310

3 Zbigniew Gill-Kwaśniewski WKM Więcbork 288

4 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg 264

7 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 205

9 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn 162

14 Dominik Winckiewicz MK Lidzbark Warmiński 78

MX Masters

1 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Honda PPD POLTAREX SP. Z O.O. TEAM 50 50 100

2 Dariusz Strzelecki Motosport Castrol Team Toruń KTM 40 44 84

3 Wiesław Wiśniewski KM Wisła Chełmno Honda 44 40 84

..........................................

7 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn Honda 34 33 67

11 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn 30 30 60

14 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn KTM ZEM Racing Team 27 28 55

15 Piotr Giczewski SKM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 25 26 51

16 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn Honda 26 25 51

Klasyfikacja generalna

1 Wiesław Wiśniewski KM Wisła Chełmno 338

2 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia 310

3 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX PPD POLTAREX SP. Z O.O. TEAM 300

7 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn ZEM Racing Team 227

8 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn 197

9 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 169

11 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn 132

13 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn 123

14 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn 84

19 Wiktor Kuźniewski MK Lidzbark Warmiński 66

21 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta 57

24 Piotr Giczewski SKM WIRAŻ Bartoszyce 51

25 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 51

MX65

1 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 44 50 94

2 Jan Santus LKT Wyczół Gościeradz KTM 50 44 94

3 Nikodem Płoszaj KKM Kwidzyn KTM 40 40 80

................................................................

6 Jakub Hanusz MK Lidzbark Warmiński 34 35 69

Klasyfikacja generalna

1 Jan Santus LKT Wyczół Gościeradz 312

2 Wiktor Sobiech WKM Więcbork 297

3 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn 270

14 Jakub Hanusz MK Lidzbark Warmiński 138

MX85

1 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub Suzuki 50 50 100

2 Jakub Baranowski MK Lidzbark Warmiński KTM 44 44 88

3 Aleksej Nowikov Rosja 40 40 80

.....................................

5 Bartłomiej Warda Motoklub Reszel 38 35 73

8 Paskal Myhan MK Lidzbark Warmiński KTM 31 34 65

10 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 30 32 62

Klasyfikacja generalna

1 Jakub Baranowski MK Lidzbark Warmiński 420

2 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub 389

3 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 306

13 Bartłomiej Warda Motoklub Reszel 147

19 Cezary Lasota SKM WIRAŻ Bartoszyce 72

22 Paskal Myhan MK Lidzbark Warmiński 65

MX2Junior

1 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM POLTAREX ZEM RACING TEAM 50 50 100

2 Sebastian Witkowski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Yamaha WINDEX Andrzej Aszyk TEAM 44 44 88

5 Dawid Mroczek MK Lidzbark Warmiński Yamaha 35 36 71

6 Kacper Kozłowski MK Lidzbark Warmiński Honda ZEM Racing Team 40 31 71

7 Kamil Szutowicz SKM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 34 35 69

8 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM ZEM Racing Team 33 34 67

9 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn KTM 32 33 65

10 Tomasz Jakubowski Motoklub Olsztyn Honda 31 32 63

Klasyfikacja generalna

1 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX ZEM RACING TEAM 484

2 Kacper Kozłowski MK Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team 386

3 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn ZEM Racing Team 319

............................................

7 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 248

8 Kamil Szutowicz SKM WIRAŻ Bartoszyce 242

10 Alan Mendelewski Motoklub Orneta 172

15 Dawid Mroczek MK Lidzbark Warmiński 71

16 Jakub Załęski AMK Drwęca Ostróda 71

21 Tomasz Jakubowski Motoklub Olsztyn 63

26 Kuba Załęski AMK Drwęca Ostróda 55

27 Karol Maj AMK Drwęca Ostróda 53

 

sport.bartoszyce.pl