• 9820

Zwycięstwo Victorii w Pucharze Polski

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Piłkarze bartoszyckiej Victorii w meczu 1/32 Wojewódzkiego Pucharu Polski pokonali na wyjeździe Danpol Knopin 3:2 (0:1) i awansowali do kolejnej rundy tych rozgrywek.

Nasz zespół mimo, że przegrywał już 0:2 (bramki gospodarze strzelali w 28 i 50 minucie) to zdołał się podnieść i przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Przez ponad godzinę nasi zawodnicy nie potrafili trafić do bramki gospodarzy. Dopiero w 65 minucie wychodzący sam na sam Przemysław Mazurek został sfaulowany w polu karnym a jedenastkę na bramkę zamienił Tomasz Osipowicz. Ten sam zawodnik doprowadził do wyrównania trzy minuty później, kiedy po dośrodkowaniu skierował głową piłkę do siatki. Bramkę na wagę awansu w 77 minucie po uderzeniu z ok 20 metra i rykoszecie strzelił Adrian Włodarczyk.

W następnej rundzie Vikcia zagra z Redutą Bisztynek, która w 1/32 WPP wyeliminowała Łynę Sępopol.