Plebiscyt „Świeć się”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Już po raz czwarty rozpocznie się ogólnopolski świąteczny Plebiscyt Miast na najpiękniejszą iluminację świetlną zorganizowany w ramach akcji „Świeć Się”.
W ubiegłym roku głosami internautów Bartoszyce reprezentowały Warmię i Mazury w finale plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne  w Polsce!
 
Głosowanie w ramach Plebiscytu Miast rozpoczyna się od 3 grudnia. Głos na Miasto Bartoszyce można będzie oddać korzystając z aplikacji na http://www.facebook.com/swiecsie i na www.swiecsie.pl
 
ETAPY GŁOSOWANIA:
 
·         Od 3 do 26 grudnia 2012 r. internauci będą wybierać najpiękniejsze świąteczne miasto z województwa, które następnie będzie walczyć z pozostałymi piętnastoma finalistami z całego kraju.
 
·         Od 28 grudnia 2012 roku do 6 stycznia 2013 r. odbędzie się etap ogólnopolski.
 
Nagroda główna w Plebiscycie Miast
Udział w Plebiscycie Miast jest bezpłatny, a nagroda główna dla przekazana zostanie na cel charytatywny. Zwycięskie miasto otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD o łącznej wartości 10 tyś. zł, który przeznaczy na wsparcie domu dziecka lub inny cel społeczny. Już po raz czwarty rozpocznie się ogólnopolski świąteczny Plebiscyt Miast na najpiękniejszą iluminację świetlną zorganizowany w ramach akcji „Świeć Się”. W ubiegłym roku głosami internautów Bartoszyce reprezentowały Warmię i Mazury w finale plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce! Głosowanie w ramach Plebiscytu Miast rozpoczyna się od 3 grudnia. Głos na Miasto Bartoszyce można będzie oddać korzystając z aplikacji na http://www.facebook.com/swiecsie i na www.swiecsie.pl ETAPY GŁOSOWANIA: · Od 3 do 26 grudnia 2012 r. internauci będą wybierać najpiękniejsze świąteczne miasto z województwa, które następnie będzie walczyć z pozostałymi piętnastoma finalistami z całego kraju. · Od 28 grudnia 2012 roku do 6 stycznia 2013 r. odbędzie się etap ogólnopolski. Nagroda główna w Plebiscycie Miast Udział w Plebiscycie Miast jest bezpłatny, a nagroda główna dla przekazana zostanie na cel charytatywny. Zwycięskie miasto otrzyma prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD o łącznej wartości 10 tyś. zł, który przeznaczy na wsparcie domu dziecka lub inny cel społeczny.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339
Ostatnio zmieniany wtorek, 04 grudzień 2012 20:59