Zapraszamy na szkolenie. „Biznes plan, jako narzędzie zarządzania przedsiębiorstwem społecznym”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jesteś młody i przedsiębiorczy, masz zapał i motywację do pracy, proponujemy Ci szkolenie dotyczące Biznesplanu i jego roli w zarządzaniu przedsiębiorstwem społecznym. Chcesz poznać zasady umożliwiające przygotowanie poprawnego biznes planu, zdobyć umiejętności rozpoznania potencjału firmy społecznej na tle konkurencji to szkolenie jest dla Ciebie!

Dodatkową korzyścią będzie nabycie umiejętności umożliwiających sporządzenie podstawowych sprawozdań finansowych firmy a także przeanalizowanie jej możliwości przy pomocy analizy SWOT.

Podczas spotkania szkoleniowego uczestnicy zapoznają się z zasadami tworzenia biznes planów, a także poznają praktycznych aspektów opracowania i realizacji biznes planów oraz analiz finansowych. Będzie to wyjaśnienie krok po kroku jak sporządzić biznes plan, a forma szkolenia będzie czysto warsztatowa byś aktywnie brał udział w procesie nauki.

Szkolenie odbędzie się 4-5 października 2014 w Inkubatorze Przedsiębiorczości Społecznej w Bartoszycach, który jest organizatorem szkolenia.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Mogą wziąć w nim udział osoby w wieku 18-24, mieszkańcy powiatu bartoszyckiego, zainteresowane tematyką prowadzenia przedsiębiorstwa społecznego. Zapraszamy wszystkich, dla których temat szkolenia wyda się atrakcyjny i chcą skorzystać z okazji do poszerzenia wiedzy z zakresu proponowanego szkolenia.

Krzysztof Leończuk, który poprowadzi szkolenie ma wiedzę, z której możesz skorzystać przy analizie Twojego pomysłu!

Czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij lub przynieś wypełniony formularz zgłoszeniowy (dostępny w załączniku) do 29 września 2014 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej, ul. Limanowskiego 14, 11-200 Bartoszyce

Szkolenie organizowane jest przez Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej w Bartoszycach w ramach projektu „Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Do pobrania:
Program szkolenia
Formularz zgłoszeniowy

Spiesz się taka okazja szybko się nie powtórzy!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/portal/24n/templates/headline/html/com_k2/templates/default/item.php on line 339