niedziela, 08 listopad 2020 22:45

Szybki kalkulator OC? Sprawdź Beesafe

Rate this item
(0 votes)

Szybki kalkulator OC? Sprawdź Beesafe, nową markę ubezpieczeniową, której oferta skierowana jest przede wszystkim do kierowców korzystających z mobilnych rozwiązań. Poza standardową ofertą obejmującą OC, Autocasco i NNW, Beesafe daje kierowcom znacznie więcej możliwości - dodatki do polisy, których nie znajdziemy w żadnym innym towarzystwie.

Rynek ubezpieczeniowy w Polsce w ostatnich latach uległ dużym zmianom. Coraz więcej osób korzysta z internetowych kalkulatorów online, często właśnie w sieci kończąc proces zakupu. Nowa marka Beesafe wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i rozpoczęła właśnie w Polsce cyfrową dystrybucję ubezpieczeń komunikacyjnych. Tym samym, firma ta pokazuje, że można mieć lepsze ubezpieczenie samochodu i więcej dodatków w bardzo dobrej cenie.

W przypadku firmy Beesafe, która jest agentem ubezpieczeniowym Compensa TU, ubezpieczyciela należącego do Vienna Insurance Group (VIG), położono duży nacisk na zerwanie z wizerunkiem ubezpieczeń komunikacyjnych, jak OC czy AC, które dla większości kierowców są takie same i nie różnią się niczym, bez względu na to, gdzie je kupili. Jakie nowości czekają nas zatem w Beesafe?

Pomocne dodatki

Życie kierowcy to długa lista obowiązków związanych z eksploatacją auta. Trzeba pamiętać o wizytach w serwisie, dokonywaniu regularnych przeglądów technicznych czy korzystaniu z myjni. A gdyby to właśnie Twój ubezpieczyciel wyręczył cię w tych czynnościach i wziął je na siebie, a przy tym pokrył część wydatków z tym związanych? Brzmi nierealnie? Otóż w Beesafe jest to możliwe, dzięki usłudze ?Wygodny kierowca?. W ramach tej oferty, Beesafe zorganizuje naprawę, serwis w warsztacie obejmujący także układ klimatyzacji, a przy tym odbierze i odstawi auto na wskazane przez ciebie miejsce. To nie wszystko. Możesz także liczyć na atrakcyjne ceny za te usługi, a co więcej dostaniesz od Beesafe także rabaty na usługi serwisowe czy filtr oleju gratis. Ubezpieczenie samochodu z Beesafe to wielka wygoda!

Kolejną z nowości są ?Ubezpieczenia miejskie?. W ramach tej usługi, kierowcy którzy korzystają z takich pojazdów, jak np. hulajnoga, monocykl czy rower, w tym także elektrycznych, mogą korzystać z połączenia dwóch polis - NNW oraz OC w życiu prywatnym. Dzięki temu są oni podwójnie chronieni. Z jednej strony nie muszą się troszczyć o odszkodowanie za poniesione podczas jazdy kontuzje, a z drugiej strony o wypłatę świadczeń dla tych osób trzecich, które poniosą uszczerbek na zdrowiu w przypadku np. kolizji.

Tylko 3 kroki do wyceny OC i AC

Jeśli korzystałeś z internetowego kalkulatora OC/AC, to wiesz z czym się to wiąże. Konieczność uzupełnienia wielu pól formularza zajmuje mnóstwo czasu. Drobiazgowe pytania potrafią skutecznie zniechęcić, a wyliczenie składki i zakup polisy OC kojarzy nam się z przykrym obowiązkiem. Jednak nie w przypadku Beesafe. Firma ta pokazała nowatorski produkt - do wyliczenia składki wystarczy podać 3 informacje. Są to numer rejestracyjny pojazdu, rok produkcji auta oraz data urodzenia właściciela. Nie trzeba nic więcej, a dane te najczęściej mamy w głowie. Ważne jest to, że widoczna cena jest ostateczna i wiążąca w dniu wyliczenia składki. Nie zostaniesz zaskoczony żadną dodatkową opłatą czy prowizją.

Stworzenie najszybszego na polskim rynku kalkulatora OC i AC było celem Beesafe. Ale nie tylko szybkość się liczy. To narzędzie jest również proste, intuicyjne i przede wszystkim wygodne dla użytkownika, który może mobilnie kupić polisę OC w zaledwie kilka minut. Beesafe nie wymaga instalowania żadnych aplikacji, które potrzebują naszych danych do logowania. Już teraz możesz wejść na kalkulator OC beesafe.pl i przekonać się, jakie to proste. Wybierz interesujące cię produkty i ciesz się dobrym ubezpieczeniem samochodu z Beesafe!

undefined

Read 5213 times Last modified on wtorek, 20 grudzień 2022 09:22